Adriana dhe Keith publikojnë fotografi nga takimi i tyre i parë (FOTO)

Aktorja, Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld janë ndër çiftet më të përfolur të shoubizit shqiptar.

Çifti janë mjaftë aktiv në rrjete sociale, ku vazhdimisht ndajnë momentet më të lumtura që ata kalojnë gjatë ditës.

Dyshja fillimisht u paragjykuan shumë lidhur me diferencën në moshë, por ata dëshmojnë që kanë një lidhje shumë të shëndoshë.

Së fundi, me anë të disa fotografive, Keith ka kujtuar takimin e parë me Adrianën, që ishte një vit më parë.

“Saktësisht sot 1 vit nga takimi ynë i parë”, shkruan ai sipër një fotografie krah deputetes.