Georgina mahnit me fizikun në kampanjën e re të bikinive (FOTO)

Georgina shkëlqen në fotot e fundit.

Georgina Rodriguez është shumë aktive në punën e saj si blogere, teksa nënshkruan me marka të shumta, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo pozoi për koleksionin e ri të rroba-larjeve nga marka “Effek”, teksa shfaqet në formë shumë të mirë.

Bukuroshja vuri në pah gjoksin dhe belin e sheshtë, teksa kishte vënë shumë grim në fytyrë dhe lëshoi flokët në kraharor.

 

 

Georgina vazhdon të jetë e pranishme në shumë evente ku është edhe partneri i saj, Cristiano Ronaldo.

Fama që fitoi pas lidhjes me futbollistin, i ndihmoi shumë Georginës në karrierën e saj.